Série DN 50 a DN 65

Hlavní menu šipka Hydraulické systémy šipka Série DN 50 a DN 65

Hydraulické systémy DN50-DN65-DN80 

Hydraulické systémy DN 50, DN 65 a DN 80 jsou cenným příspěvkem k instalačnímu programu z hlediska kvality, spolehlivosti a rychlosti výstavby topných systémů.
Díky své velké flexibilitě je možné tento systém přizpůsobit na jakýkoliv topný systém, je možné systém nakonfigurovat pro různé typy kombinovaných topných systémů.
Skládá se z hydraulického vyrovnávače tlaku, hydraulických modulů směšovaných nebo vysokoteplotních, rozdělovače a sběrače pro 2-5 topných okruhů, vše je opatřeno tepelnou izolací EPP černé barvy.
Přírubové spoje umožňují instalaci na kotlový okruh s oběhovým čerpadlem a následnou instalací hydraulických jednotek (modulů) pro jednotlivé topné okruhy.
Ve spodní části rozvaděče a sběrače je k dispozici vývod pro instalaci vypouštěcího a napouštěcího ventilu. Hydraulický vyrovnávač tlaku a rozdělovač jsou vybaveny otvory pro instalaci podpěr.
Na požádání mohou být realizovány rozdělovače a speciální separátory dle požadavků.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA: Jednoduchá a rychlá montáž celé sestavy až pro 5 topných okruhů, oddělený rozdělovač topné vody a sběrač zpětné topné vody, všechny komponenty jsou vyrobeny z oceli obdelníkového průřezu, propojení jednotlivých topných okruhů pomocí přírubových spojů, vše osazeno tepelnou izolací, kompaktní systém nenáročný na velikost prostoru do kterého bude instalován, možnost volby širokého příslušenství 

Hydraulický vyrovnávač tlaku DN50

Cena bez DPH: 6 110 Kč

Rozdělovač a sběrač DN50 C120/F

Cena bez DPH: 18 663 Kč

Hydrulický vyrovnávač tlaku DN65

Cena bez DPH: 6 388 Kč

Rozdělovač a sběrač DN65 C160

Cena bez DPH: 21 588 Kč

Rozdělovač a sběrač DN80 C160/F

Cena bez DPH: 42 588 Kč