Moduly pro ohřev teplé vody

Hlavní menu šipka Hydraulické systémy šipka Moduly pro ohřev teplé vody

Hydraulické moduly pro ohřev teplé vody

Hydraulické moduly pro ohřev užitkové vody jsou cenným příspěvkem k instalačnímu programu z hlediska kvality, spolehlivosti a rychlosti ohřevu užitkové vody v rodinných domcích nebo menších bytových domech.
Hydraulické jednotky pro výrobu teplé vody T-FAST  jsou ohřívače užitkové vody, které provádí ohřev teplé vody pomocí pájeného deskového výměníku tepla z nerezové oceli o vysokém výkonu. Jednotky se používají v systémech domovních rozvodů teplé vody společně s akumulačním zásobníkem topné vody. Regulace teploty TUV probíhá prostřednictvím termostatického směšovacího ventilu nebo pomocí elektronického regulátoru (dle typu jednotky) primárního okruhu topné vody. Oběhové čerpadlo primárního okruhu je řízeno průtokem teplé vody, který je s čerpadlem elektricky zapojen do série. Na teplé a studené vodě před výměníkem jsou instalovány dva kulové kohouty pro vypuštění/napuštění, které umožňují prostřednictvím uzavření ventilů na výstupu z jednotky provedení vyčíštění výměníku.
Moduly T-FAST jsou dodávány s tepelnou izolací, celé jsou zabudovány v pozinkovaném rámu a zakryty lakovaným krytem.Moduly je možné osadit sadou cirkulace teplé užitkové vody, která se skládá z: oběhového čerpadla, kulového kohoutu ¾" s červenou rukojetí, zpětného ventilu, snímače teploty PT1000, sady měděné potrubí. Modul je vybaven tepelnou izolací v černé barvy EPP 40 g / l. Maximální provozní teplota 90 ° C. Maximální pracovní tlak 6 bar.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA: Jednoduchá a rychlá montáž celé sestavy, ohřev užitkové vody je prováděn topnou vodou z akumulačního zásobníku pomocí dávkovacího čerpadla, okamžitá dodávka teplé užitkové vody, maximální snížení možnosti tvorby vodního kamene v deskovém výměníku, minimalizování možnosti vzniku legionely, velmi jednoduchá údržba s minimálními náklady, kompaktní systém nenáročný na velikost prostoru do kterého bude instalován, kompletně osazen tepelnou izolací, jednoduchá obsluha

Modul T-FAST I-20

Cena bez DPH: 20 580 Kč

Modul T-FAST I-35

Cena bez DPH: 23 520 Kč

Modul T-FAST IE 40

Cena bez DPH: 37 695 Kč