O nás

Hlavní menu šipka O nás

Hermann tepelná technika v České Republice

byla založena v květnu roku 2005 jako nástupce podnikatele pana Michala Štarmana. Naše společnost je ryze Česká, od založení se zabývala dovozem plynových nástěnných kotlů značky HERMANN a jejich následným prodejem v ČR.


V současné době je hlavní činností společnosti především prodej, sevisní činnost a školení servisních techniků na plynové kotlé klasické a kondenzační. Společnost dodává kotle pod českou značkou “HERMANN” kterou vlastní. Naše společnost rozšířila svůj sortiment tepelné techniky a dodává na náš trh  koupelnové žebříky (pod vlastní značkou), článkové ocelové radiátory, podlahové vytápění, čistící prostředky pro topné systémy a mnoho dalších komponentů. Snahou společnosti je dodávat kvalitní výrobky prostřenictvím spolupracujících firem a živnostníků aby byl zabezpečen kvalitní servis pro spotřebitele. Výrobky dodávané pod značkou HERMANN nejsou dodávány prostřednictvím internetových obchodů, lze je zakoupit pouze ve společnosti HERMANN tepelná technika s.r.o. nebo u spolupracujících firem.  Servisní činnost spočívá zejména v poradenství a technické podpoře smluvních servisních firem. V sídle firmy v Dubenci u Dvora Králové nad Labem se  nachází menší školící středisko jak pro teoretickou, tak i pro praktickou výuku, předváděcí místnost s ostatními dodávanými výrobky.

V oblasti prodeje firma spolupracuje s 10 topenářskými velkoobchody v České republice. Servisní síť je tvořena cca 130 smluvními servisními firmami.