Reference

VÝMĚNA PLYNOVÉHO KOTLE HERMANN

Firma HERMANN Tepelná technika vyměnila ve spolupráci se servisními techniky nebo topenáři spousty kotlů a jelikož věříme, že naše plynové kondenzační kotle jsou na té nejvyšší zpracovatelské úrovni, tak jsme se rozhodli podělit s Vámi o jednotlivé ukázky našich prací.

Každá výměna plynového kotle je zcela individuální záležitost a proto v našich ukázkách najdete různé projekty od malých rodinných domů po velké plynové kotle nad 200 kW. U každé reference je vyčíslena přibližná hodnota a doba realizace. 

Plynový kondenzační kotel BRAVA SLIM je skvělý produkt. Je kompaktní, energeticky účinný a snadno ovladatelný. Na své velikosti nabízí vysokou výkonnost a je ideální pro menší prostory. Je tichý, a proto nevytváří žádný hluk, který by mi zasahoval do domácího prostředí. Je to skvělá volba pro každého, kdo hledá účinné řešení pro vytápění.

Jsem nadšený z plynového kondenzačního kotle MIA. Tento kotel mi nabídl úsporu energie, kterou jsem od plynového kotle nečekal. Jeho efektivita je naprosto ohromující a instalace proběhla bez problémů. Navíc, jeho design je velmi elegantní a dobře zapadá do mých technických prostor. Velmi doporučuji.

VÝMĚNA PLYNOVÉHO KOTLE V RODINNÉM DOMĚ

Rodinný dům byl vytápěn plynovým kotlem DAKON KOMPAKT. Tento kotel byl nahrazen moderním plynovým kotlem MURELLE HM 25 s modulací výkonu 1:10 a nepřímotopným zásobníkem. Instalovaný kotel: MURELLE HM 25T o výkonu 25 kW.

Nový kotel s nepřímotopným zásobníkem je spolehlivý a bezúdržbový. Spotřeba plynu se snížila o 20% a dík ytomu se investice pomalu vrací zpět.

24 hodin
45 000
Kč s DPH
ÚSPORA
20%
INSTALACE KOTLE S NEPŘÍMOTOPNÝM ZÁSOBNÍKEM V NOVOSTAVBĚ 

Nový rodinný dům byl osazen plynovým kotlem MURELLE HT 25T s nepřímotopným zásobníkem o objemu 125 litrů. Kotel je připojen na nízkoteplotní okruh podlahového vytápění a je řízen za pomoci chytrého ovládání Honeywell EVOHOME.

Murelle HT je kondenzační kotel, který funguje dle mých představ.

3 dny
155 000
Kč s DPH
ÚSPORA
35%

Instalace plynového kondenzačního kotle EDEA byla jednou z nejlepších investic, které jsem udělal pro svůj dům. Je extrémně tichý a energeticky efektivní. Kotel je snadno ovladatelný, což mi umožňuje udržet domácnost pohodlnou bez velkého úsilí. Rozhodně bych tento kotel doporučil každému, kdo hledá kvalitní a spolehlivý produkt.

Je to teprve pár měsíců, co jsem si nechal nainstalovat plynový kondenzační kotel MURELLE HT a musím říct, že jsem nadmíru spokojený. Tento kotel je velmi tichý, účinný a snadno se s ním manipuluje. Také jeho design je velmi moderní a elegantní. Tento kotel je skvělá investice do každé domácnosti.

I po několika měsících užívání plynového kondenzačního kotle MIA mohu s jistotou říct, že je to jedna z nejlepších investic do mých domácích prostor. Kotel je velmi tichý, účinný a snadno se s ním manipuluje. Navíc jeho design je moderní a elegantní. Už se nemusím starat o vysoké náklady na vytápění a mohu se těšit z pohodlí mého domova.

TEPELNÉ ČERPADLO MANGO 18 kW

Instalace tepelného čerpadla MANGO o výkonu 18 kW. Tepelné čerpadlo nahradilo původní zdroj a to kotel na pelety. Napojení tepelného čerpadla je přímo na akumulační nádobu o objemu 800 litrů a z této nádoby je odebírána teplá topná voda dle potřeby jednotlivých topný okruhů podlahového vytápění. 

DOBA 
INSTALACE
6 dní
CENA
254 000
Kč s DPH
ÚSPORA
20%
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ EUROTHEX

Realizace podlahového vytápění EUROTHEX se systémovou deskou Format Noppe 35 pro snadnou instalaci potrubí PE-Xa 17x2 mm. Rozdělovač a sběrač je se směšování z důvodu napojení na akumulační nádobu, která bude vytápěna krbovými kamny nebo elektrokotle o výkonu 12 kW.

DOBA 
INSTALACE
3 dny
ROZPOČET
217 000
až 266 000
Kč s DPH
ÚSPORA zatím nelze vyčíslit, jde o novostavbu.
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ, KOTEL, BOJLER

Kompletní realizace podlahového vytápění a instalace plynového kondenzačního kotle MURELLE HM 25T s nepřímotopným bojlerem o objemu 100 litrů

INSTALACE
ROZPOČET
ÚSPORA
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ EUROTHEX

Instalace podlahového vytápění EUROTHEX včetně navržení pokládky potrubí PE-Xa. Celková vytápěná plocha je 450m2.

INSTALACE
ROZPOČET
ÚSPORA
DOPLNĚNÍ SERVISNÍ ZÓNY

Doplnění servisní zóny k autosalonu v Jičíně. Kompletní pokládka včetně systémové desky.

INSTALACE
ROZPOČET
ÚSPORA
DODÁVKA PLYNOVÉ KOTELNY

Dodávka plynové kotelny o celkovém výkonu 100kW. V kotelně jsou umístěny 2 ks plynových kotlů s výkonem do 50 kW. Kotelna je rozdělena na jednotlivé sekce a je možné vytápět jednotlivé okruhy dle potřeby.

INSTALACE
ROZPOČET
ÚSPORA